Nowy Ford Tourneo Custom Plug-In Hybrid

04.09.2019

Zaprojektowany pod kątem wydajności. Wykonany z myślą o komforcie.

Nowy Ford Tourneo Custom Plug-in Hybrid (PHEV) został zaprojektowany, aby transport pasażerów był jeszcze wydajniejszy. Inteligentna technologia hybrydowa pozwala ograniczyć poziom emisji spalin do minimum.


 • Największe korzyści obu rozwiązań
 • Największe korzyści obu rozwiązań

  Nowy Ford Tourneo Custom Plug-in Hybrid (PHEV) korzysta z dwóch źródeł energii. Zaawansowany elektryczny układ napędowy pozwala na odbywanie krótszych przejazdów w sposób bezemisyjny. Na dłuższych trasach, po wyczerpaniu baterii, uruchamiavsię wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik EcoBoost, który ładuje baterię i pozwoli Ci dojechać gdziekolwiekvzapragniesz. To technologia stworzona, aby zmaksymalizować wydajność bez kompromisu na zasięg, której oczekujesz od Tourneo.

  Skontaktuj się z nami


 • Bezproblemowe ładowanie
 • Bezproblemowe ładowanie

  Pojazd typu Plug-In Hybrid możesz naładować wszędzie, gdzie tylko jest gniazdko elektryczne. Po pełnym naładowaniu samochodem można przejechać do 56 km, wykorzystując wyłącznie energię elektryczną. To wystarczy, by pokonać większość krótkich tras w mieście bez korzystania z paliwa. W razie braku energii elektrycznej, silnik nie tylko zwiększa zasięg, ale również ładuje akumulator. Tourneo korzysta również z inteligentnej technologii ładowania, w tym hamowania regeneracyjnego, która przesyła energię z powrotem do silnika elektrycznego. Gdy bateria jest wystarczająco naładowana, można przejść całkowicie na układ elektryczny, aby zwiększyć oszczędności i ograniczyć emisię.

  Skontaktuj się z nami


 • Podróżuj pierwszą klasą
 • Podróżuj pierwszą klasą

  Nowy Tourneo Custom Plug-in Hybrid to jeszcze większa wydajność przy zachowaniu przestronności, komfortu i funkcjonalności. Jeśli pasażerowie mają ochotę na rozmowę, fotele można ustawić w układzie konferencyjnym (2-gi rzad tyłem do kierunku jazdy). Najwyższej jakości tkaniny wewnątrz pojazdu zapewniają wyjątkowy komfort bez względu na to, gdzie siedzisz. Z kolei niezwykła dbałość o szczegóły przekłada się na niepowtarzalne wrażenia podczas każdej podróży.

  Skontaktuj się z nami


Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji na temat samochodów hybrydowych Ford.

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje DFS Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od DFS Motors