Nagrody Fleet Awards Polska rozdane. Ford najbardziej utytułowanym producentem w Polsce.

06.11.2020

Ford został najbardziej utytułowanym laureatem w ogólnopolskim Plebiscycie Fleet Awards Polska 2020. Marka otrzymała w sumie pięć nagród, między innymi za zwycięstwo w kategorii “Najlepszy kompaktowy samochód flotowy”.


Plebiscyt Fleet Awards Polska organizowany jest od ponad dziesięciu lat przez magazyn Flota.


W tym roku fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za zakup pojazdów do firm oraz przedstawiciele sektora MŚP przez cztery miesiące głosowali na najlepsze samochody w 16 kategoriach oraz najlepsze usługi flotowe - w ośmiu. Plebiscyt składał się z dwóch części: Wielkiego Testu Flotowego, podczas którego fleet managerowie mogli przetestować wybrane auta oraz z głosowania internetowego.


- Cieszy nas, że rynek flotowy po raz kolejny docenił oferowane przez nas modele i rozwiązania. Ilość nagród, które zdobyliśmy w tym roku podczas Plebiscytu Fleet Awards Polska 2020 mówi sama za siebie. Szczególne znaczenie ma dla nas zwycięstwo w najbardziej istotnej dla branży flotowej kategorii “Najlepszy kompaktowy samochód flotowy”, które przypadło niezmiennie docenianemu przez rynek modelowi Ford Focus. Pierwsze miejsce wśród “Średnich samochodów dostawczych” pokazuje, że nasza strategia w tej kategorii pojazdów doceniana jest przez specjalistów na co dzień zajmujących się transportem. Warto dodać, że głosy w plebiscycie nie są zdobywane na podstawie suchych danych technicznych, a specjaliści flotowi mają okazję w praktyce sprawdzić i porównać każdy z ocenianych modeli. - mówi Piotr Pawlak dyrektor zarządzający Ford Polska.


W kategorii “Najlepszy kompaktowy samochód flotowy” pierwsze miejsce zajął Ford Focus


Najnowsza odsłona modelu Puma zwyciężyła w kategorii “Najlepszy samochód dla menadżera - mały SUV/Crossover”.

Ford Puma jest również pierwszym SUV-em tej marki opracowanym przez inżynierów Ford Performance. Zaprezentowana niedawno w Polsce odmiana ST napędzana jest silnikiem benzynowym EcoBoost o mocy 200 KM, który pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 6,7 sekundy.

W niezwykle istotnej dla branży flotowej kategorii “Średni samochód dostawczy” zwyciężył Ford Transit Custom.


- Samochody użytkowe Forda od wielu lat są symbolem niezawodności i praktyczności, zdobywając mnóstwo nagród. - dodaje Piotr Pawlak.


Usługi finansowe Ford Leasing Opcje i system FordPass Connect zostały docenione przez specjalistów.

Ford Leasing Opcje to program, który pozwala cieszyć się niskimi ratami płacąc tylko za użytkowanie auta. Zasada działania tej formy finansowania jest niezwykle prosta. Wystarczy wybrać swojego Forda (już od 0 proc. opłaty wstępnej), określić średni roczny przebieg i podpisać umowę leasingową (24, 35 lub 47 miesięcy) oraz umowę gwarancji odkupu. Umowę leasingową można zakończyć na dwa sposoby. Można zwrócić pojazd do dilera lub wykupić pojazd za wartość wskazaną w umowie leasingu. ;

W plebiscycie Fleet Awards Polska 2020 Ford Leasing Opcje zdobyły najwięcej głosów specjalistów branży flotowej w kategorii CFM i Finanse.

System FordPass Connect doceniony w kategorii “Rozwiązania telematyczne“ pozwala kierowcom i pasażerom na zaawansowaną łączność podczas podróży, o podobnych parametrach, jakie mają w domu. Modem pokładowy może umożliwić również operatorom flot poprawę wykorzystania pojazdu.

Ogłoszenie wyników Fleet Awards Polska 2020 nastąpiło 15 października 2020. Statuetki Fleet Awards Polska zostały wręczone przez przedstawicieli magazynu Flota.

Napisz do nas


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje DFS Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od DFS Motors