Beata Pawlikowska

„Nie przywiązywać się do swoich planów”. Beata Pawlikowska – Rozmowy w E-Transicie

02.11.2023

Podróżniczka, dziennikarka, autorka książek – w trzecim odcinku z cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” gościem Beaty Sadowskiej jest Beata Pawlikowska. Rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

AutentycznE rozmowy w E-transicie” to nowy projekt wideo Ford Polska. Program prowadzi Beata Sadowska, która do ciekawych i inspirujących rozmów zaprasza ludzi żyjących w zgodzie ze swoimi marzeniami.

W najnowszym odcinku gościem w programie „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” jest Beata Pawlikowska, kobieta o wielu wcieleniach i pasjach. Jest pisarką, podróżniczką, dziennikarką i autorką ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych. Najbardziej lubi podróżować samotnie, przecierać nowe szlaki i odkrywać nieznane miejsca.

Beata Sadowska, Beata Pawlikowska

W 1993 roku została pierwszą Europejką (a być może pierwszą kobietą na świecie), która przeszła pieszo przez dżunglę Darién między Panamą a Kolumbią. W 2013 roku podczas samotnej wyprawy, korzystając wyłącznie z lokalnych środków transportu (takich jak indiańskie czółno, motorówka wojskowa, łodzie i statki) , przemierzyła działy wodne od Orinoko do Amazonki przez Rio Negro w Ameryce Południowej. W 2005 roku Beata była członkiem wyprawy, która zdobyła 6120-metrowy szczyt Lobuche East w Himalajach.

Beata Pawlikowska

Podczas wywiadu opowiedziała między innymi o tym czy warto mieć całkowitą kontrole nad swoim życiem i w jaki sposób można dążyć małymi krokami do osiągnięcia celu, a także jak przy pomocy pudełek po zapałkach można nauczyć się języka angielskiego.

Beata Pawlikowska

– W życiu trzeba się puścić i to nie raz. Chodzi o to, żeby nie przywiązywać się nadmiernie do swoich planów. Oczywiście warto mieć plany, mieć marzenia, warto zastanawiać się nad tym czy mogę zmienić coś na lepsze w moim życiu. Ale chodzi o to, żeby nie przywiązywać się do tych planów i nie żądać kategorycznie, że dokładnie tak i tak muszą się one wydarzyć – powiedziała Beata Pawlikowska podczas rozmowy.

Mobilne Studio E-Transit

Do stworzenie Mobilnego Studia E-Transit został wykorzystany Ford E-Transit Van, w odmianie nadwozia L4H3 – najdłuższej i najwyższej wersji w ofercie.  Mobilne Studio E-Transit zostało wyposażone w system, który przekształcił elektrycznego Forda w mobilne źródło prądu 230V. Dzięki temu można zasilać potrzebne urządzenia – światła, kamery itp. niezależnie od miejsca, w którym akurat realizowane są nagrania.

  • Ford E-Transit
  • Ford E-Transit

    Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

    Ford E-TransitFordy Dostawcze


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje DFS Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od DFS Motors