„Samochód Elektryczny Roku” - kolejna nagroda dla Forda Mustanga Mach-E

21.09.2022

Ford Mustang Mach-E został zwycięzcą kategorii „Samochód Elektryczny Roku” w konkursie eMobility Media Awards. Konkurs ten odbywa się podczas Kongresu Nowej Mobilności – wiodącego forum liderów, ekspertów i praktyków rynku zrównoważonego transportu w Polsce, którego kolejna edycja właśnie kończy się w Łodzi.

Ford po raz kolejny laureatem wyjątkowego konkursu

"eMobility Media Awards" to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych oraz PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, w którym nagrody przyznawane są w szesnastu kategoriach. W odróżnieniu od innych plebiscytów, wyróżnienia otrzymują nie tylko producenci samochodów, ale także dziennikarze oraz dodatkowo nagrody przyznawane są w kilku interesujących kategoriach, takich jak „Wydarzenie Medialne Roku”, „Najlepsza Współpraca z Mediami” czy „Wideo Roku”.

Mimo tego, jedną z najważniejszych kategorii pozostaje cały czas „Samochód Elektryczny Roku”, w której nagrodę otrzymał Ford Mustang Mach-E. Model został doceniony za świetne spozycjonowanie w mediach, co jest oczywiście związane z doskonałymi parametrami oraz jakością samochodu, które przez ponad rok obecności na rynku docenili także klienci. Ford Mustang Mach-E jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się modelem elektrycznym w Polsce w 2022 roku*, a zainteresowanie klientów cały czas rośnie.

Na kończącym się właśnie Kongresie Nowej Mobilności w Łodzi Ford zaprezentował Mustanga Mach-E oraz E-Transita - całkowicie elektryczny samochód dostawczy. Oba modele spotkały się z ciepłym przyjęciem i były obiektem szeregu pozytywnych komentarzy ze strony ekspertów elektromobilności w Polsce.

Ford Mach-E

Mustang Mach-E prawdziwym kolekcjonerem nagród

Ford Mustang Mach-E od swojego globalnego debiutu zebrał już wiele nagród. Do najważniejszych z nich należą: Electric Vehicle Of The Year, AAA’s Best Overall Car, Green Vehicle Of The Year, Car and Driver’s Editor’s Choice oraz Women’s World Car of the Year (w kategorii dużych aut).

Premiera w Polsce także spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i prestiżowymi nagrodami. Najważniejszymi z nich są: tytuł Samochodu Roku w plebiscycie Car Of The Year Polska 2022, zwycięstwo w głównej kategorii plebiscytu The Best Of Moto 2021, tytuł Premiery Roku w plebiscycie „Auto Moto” i „Motoru” oraz nagroda za Premierę motoryzacyjną roku i dla Crossovera/SUV-A klasy średniej w plebiscycie Auto Lider 2022. Co istotne, były to nagrody przyznawane zarówno wyłącznie przez dziennikarzy, jak i przez czytelników w głosowaniu.


  • Ford Mustang Mach-E
  • Mustang Mach‑E

    Ford Mustang Mach‑E to w pełni elektryczny SUV, inspirowany stylistyką Mustanga. Elegancki, nowoczesny, pełen innowacyjnych technologii, zapewniający zasięg bezemisyjnej jazdy aż do 610 km.

    Mustang Mach-EHybrydowe i elektryczne***
 *Dane Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego za okres od stycznia do sierpnia 2022 roku.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje DFS Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od DFS Motors