Ford Komfortowa Ochrona - Nowy program dla lepszego wsparcia klientów biznesowych

25.08.2022

Dwa warianty pakietu korzyści

Ford Polska wprowadza zupełnie nowy produkt, aby ułatwić, a jednocześnie uczynić bardziej kompleksową usługę serwisową dla klientów Forda. Ford Komfortowa Ochrona zawiera bowiem doskonale znane i sprawdzone produkty serwisowe, ale jednocześnie czyni ich kompleksową obsługę znacznie łatwiejszą.

Program przygotowano w dwóch formach, aby jak najlepiej dostosować go do potrzeb klientów posiadających różnej wielkości floty samochodów. W przypadku klientów biznesowych posiadających do pięciu samochodów Forda program obejmuje programy lojalnościowe Ford Protect oraz Kontrakt Serwisowy. Jeśli natomiast klient posiada co najmniej sześć samochodów marki, Ford Komfortowa Ochrona obejmuje Ford Protect, Kontrakt Serwisowy oraz Business Service Club.

Uruchomienie programu następuje automatycznie w momencie aktywacji powyższych produktów serwisowych. Diler rejestruje klienta w programach Ford Protect i Pakiet Serwisowy, więc ten tak naprawdę nie musi nic robić. Analogicznie wygląda sytuacja (w przypadku floty od sześciu samochodów) zgłoszenia firmy do Business Service Club.

Co ważne, dzięki współpracy z Bankiem BNP Paribas program Ford Komfortowa Ochrona może zostać włączony do propozycji finansowania nowego samochodu w ramach Ford Leasing albo Ford Leasing Opcje*. To dodatkowa korzyść dla klientów biznesowych poszukujących konkurencyjnej oferty, w której mogą zaplanować jak najwięcej swoich kosztów. 

Serwis Forda


Jedna nazwa, nawet trzy programy

W pełnym wariancie Ford Komfortowa Ochrona, program zawiera aż trzy korzyści:

  • Ford Protect: program mający na celu ochronę pogwarancyjną samochodów klientów. W jego ramach Ford Polska za zryczałtowaną opłatą zapewnia naprawę lub wymianę wadliwej części pojazdu przez każdą Autoryzowaną Stację Obsługi Forda w przypadku wystąpienia wad materiałowych części lub wad wykonania pojazdu;
  • Kontrakt Serwisowy: program lojalnościowy, dzięki któremu klient nie musi się martwić o zmiany cen. W jego ramach klient płaci ustaloną cenę za pakiet przeglądów serwisowych, dzięki czemu nie musi następnie drżeć o zmiany cen części zamiennych czy koszty robocizny. Program jest popularny wśród klientów Forda, którzy cenią sobie przewidywalność kosztów;
  • Business Service Club: specjalny program posprzedażnej obsługi samochodów Forda w Autoryzowanych Stacjach Obsługi marki w całej Polsce. Program skierowany jest dla klientów posiadających co najmniej sześć samochodów Forda, pomagając im w profesjonalnej opiece serwisowej. Obejmuje on serwis mechaniczny oraz obsługę powypadkową blacharsko-mechaniczną dla wszystkich rodzajów pojazdów. Wyjątkowość programu polega na jego kompleksowości i możliwości personalizacji do niemal każdych potrzeb. Wszystkie warianty łączy jednak najwyższa jakość usług oraz naprawy wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części Forda. Co równie istotne, za obsługę i koordynację wszystkich czynności w ASO odpowiada dedykowany opiekun klienta.  

- Ford Komfortowa Ochrona to kolejna propozycja z naszej strony, która ma na celu ułatwienie życia klientom. Podczas naszej codziennej pracy zauważamy, że wielu klientów oczekuje nie tylko rzetelnych napraw, przewidywalnych kosztów czy fachowej obsługi, ale także wszelkich innowacji pomagających im w prowadzeniu biznesu. Dlatego też wprowadzamy nowy program, który pozwoli na szybszą komunikację z klientami i lepsze wzajemne zrozumienie. Tym samym czynimy relacje z klientami bardziej przyjaznymi, a rozmowy łatwiejszymi, na czym niezwykle nam zależy – powiedział Karol Jelonek, kierownik działu sprzedaży flotowej Ford Polska.

  • Serwis Forda
  • Ford Komfortowa Ochrona

    W przypadku klientów biznesowych posiadających do pięciu samochodów Forda program obejmuje programy lojalnościowe Ford Protect oraz Kontrakt Serwisowy. Jeśli natomiast klient posiada co najmniej sześć samochodów marki, Ford Komfortowa Ochrona obejmuje Ford Protect, Kontrakt Serwisowy oraz Business Service Club.

    Napisz do nasInformacje kontaktowe


***
 * Wysokość raty zależna w szczególności od wpłaty własnej, okresu leasingu, wartości wykupu oraz zmiennej stopy oprocentowania. Szczegóły finansowania u dilerów Forda. Propozycja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podmiotem finansującym jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje DFS Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od DFS Motors